Appartement Grujin - Premantura
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 587 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 54 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"ap4+1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 31.05.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 80.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"4+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 10000 m |
| bushalte: | 10000 m |
Overige informatie
The house in a quiet area of Prematura, to the first beach it is 300m by foot or by car to the natural park about 500m. We have a terrace with barbecue where you can sit and enjoy.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ljerka Benèiæ Grujin |
| Adres: | Krše 41 |
| Stad: | Premantura - Medulin |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 52 575 066 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 579 2470 +385 99 631 8148 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |




































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Grujin"