Appartementen Roko - Sevid-Marina
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 652 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 53 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A03(4+2)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 24.06.2026 | 110.00 EUR |
| 25.06.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A05(2+0)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 09.06.2026 - 23.06.2026 | 55.00 EUR |
| 24.06.2026 - 01.09.2026 | 65.00 EUR |
| 02.09.2026 - 28.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A04(2+2)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 09.06.2026 - 23.06.2026 | 90.00 EUR |
| 24.06.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 27.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 63 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A10(6+0)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 09.06.2026 - 23.06.2026 | 110.00 EUR |
| 24.06.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 27.09.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 9000 m |
| dokter: | 9000 m |
| apotheek: | 9000 m |
| tankstation: | 20000 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 9000 m |
| bushalte: | 6000 m |
Overige informatie
diving from the shore, boat diving, night dives, diving discovery. We offer our guests the possibility of organizing dinner (Dalmatian specialties). We organize trips to Krka National Park, rafting on river Cetina, Trogir, Split, Sibenik ...
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Tonći Franić |
| Adres: | Miline gornje 32 |
| Stad: | Sevid-Marina - Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 797 168 ; +385 915071386 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 507 1386 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |














































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmány Roko"