Silvije Appartement
| A 4 | 01.06.2026-15.06.2026 |
|
700 EUR |
| A 4 | 01.06.2026-15.06.2026 |
|
700 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 702 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2" - This is Apartment A2. In the apartment there is two bedroom, bathroom, living- room / dining -room, and with beautiful view of the sea.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 35.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 30.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 80.00 EUR /dag 5+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A3" - In the apartment there is two bedroom, bathroom, living- room / dining -room, and with beautiful view of the sea.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 07.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 30.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 80.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 800 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 800 m |
| dokter: | 800 m |
| apotheek: | 800 m |
| tankstation: | 15000 m |
| geldautomaat: | 800 m |
| postkantoor: | 800 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Ivanka Carapina |
| Adres: | Pralisce II 14 |
| Stad: | Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 92 360 8655 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |


















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Silvije Apartment"