Vakantiehuis Ruža - Baška
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 726 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+3 | 98 | 2 | 4 | 3 | 89-154 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 98 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 3 |
the whole house for rent, a registration fee 3€ per person, 20 m2 covered terrace with seating for 6 people, parking for 2 cars, thick walls - no need for AC, 2 bathrooms, stay under 3d +30%. The price listed is for 4 people, additional charge 12€
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 19.06.2026 | 89.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 138.00 EUR |
| 04.07.2026 - 21.08.2026 | 154.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 138.00 EUR |
| 29.08.2026 - 31.10.2026 | 89.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 0.30 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.30 EUR /dag/persoon |
| Extra persoon | 12.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 70 m |
| restaurant: | 120 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 200 m |
| apotheek: | 200 m |
| tankstation: | 22000 m |
| geldautomaat: | 80 m |
| postkantoor: | 100 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
House Ruza is ideal for one or two families. On the ground floor is a kitchen, living room (+2 bed) and bathroom. On the first floor are two bedrooms with double beds. One bedroom has one more bed and in the second is possible to add a bed for children under 3 years. Each bedroom has its own bathroom with shower. Behind the house is a covered terrace with a barbecue. In a small garden can park 2 cars.
Person without bed: Eur 6 / day.
Baby cot: Gratis.
Pets: Eur 5 / day.
Ecotax: Eur 0,30 / person / day.
Registration: Eur 2.50 / person.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Branko Dorčić |
| Adres: | Ulica kralja Zvonimira 127 |
| Stad: | Baška - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 51 622 261 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 332 7733 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |



























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Kuća za odmor Ruža"