Appartementen Grgic - Baska
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 785 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 51 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"AP 1: 2+2" - - 4 * star comfort - A2 + 2 (4 persons) - 1st floor - 51 m2 - Large terrace - Sea view - SAT-TV - Safe - Parking - Free climate - Free Wi-Fi
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 51 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"AP 2: 2+2" - 4 **** Stars Comfort - A2 + 2 (4 persons) - Ground floor - 51 m2 - Large terrace with access to the private garden - Sea view - SAT-TV - Safe - Parking - Free climate - Free Wi-Fi
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"AP 3:A2+2" - 4 **** Stars - A2 + 2 (4 persons) - Ground floor - 60 m2 - Private garden with terrace - Barbecue - Safe - Conservatory - Sea view - SAT-TV - Parking - Free air conditioning & Wi-Fi
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 75.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 105.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 145.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 105.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 80 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | 60 m |
| postkantoor: | m |
| bushalte: | 1300 m |
Overige informatie
Apartments are located in Zarok, perfectly located in a quiet location but still central. The beautiful main beach is just a few steps away; shops, ATMs and bakers are just around the corner. The promenade is also within walking distance. From there you can reach all the central points such as pharmacies, numerous restaurants, bars, cafes, shops, sports grounds, city center, marinas and much more. In and outside the village you will find numerous leisure activities of every kind.
There are two double bedrooms, a hallway, a bathroom with a toilet and a shower, a living room with a kitchen, a dining area and a large sofa bed (for 2 people) and a large terrace with a seating area and a sea view. Apartment 2 also has a private garden.
Free air conditioning, parking and internet
In each of the apartments you will find, of course, towels, bed linen, hair dryer, dishes (coffee maker, refrigerator) and much more.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Zdravko Grgic |
| Adres: | Primorska 4 |
| Stad: | Baska - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |











































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Grgic"