Appartementen Plišić - Vrbnik
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 710 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
whirlpool
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 120.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 800.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 13.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 8.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 16.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 27.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 8.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 7.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 29 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 30 m |
| activiteiten: | 10000 m |
| dokter: | 40 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 12000 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 40 m |
| bushalte: | 400 m |
Contact
| Contactpersoon: | Savica Plišić |
| Adres: | Pod keštel 8 |
| Stad: | Vrbnik - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 51 857 152 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 9801888 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |




























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Plišić"