Appartementen Petrović - Šilo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 617 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"studio1/2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 29.04.2026 | 65.00 EUR |
| 30.04.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 85.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"app2/2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 29.04.2026 | 90.00 EUR |
| 30.04.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 95.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 6.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 26 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio1/2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 29.04.2026 | 65.00 EUR |
| 30.04.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 85.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 1 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"soba" - Room with 160cm bed, kitchenette, dishes, fridge, table and chairs
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 29.04.2026 | 60.00 EUR |
| 30.04.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 85.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 7.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 200 m |
| apotheek: | 250 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 250 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Upon arrival guests are required to present identification documents for registration in the e-visitor.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jasna Petrović |
| Adres: | Brdo 10a |
| Stad: | Šilo - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 51 864 770 |
| Fax: | +385 51 864 770 |
| Mobiel: | +385 91 591 5295 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |
































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Petrović"