Appartementen Branko - Baška
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 686 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 06.06.2026 | 61.00 EUR |
| 07.06.2026 - 20.06.2026 | 76.00 EUR |
| 21.06.2026 - 04.07.2026 | 102.00 EUR |
| 05.07.2026 - 22.08.2026 | 132.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 102.00 EUR |
| 30.08.2026 - 05.09.2026 | 76.00 EUR |
| 06.09.2026 - 30.09.2026 | 61.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 32 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 06.06.2026 | 46.00 EUR |
| 07.06.2026 - 20.06.2026 | 56.00 EUR |
| 21.06.2026 - 04.07.2026 | 71.00 EUR |
| 05.07.2026 - 22.08.2026 | 86.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 71.00 EUR |
| 30.08.2026 - 05.09.2026 | 56.00 EUR |
| 06.09.2026 - 30.09.2026 | 46.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 06.06.2026 | 46.00 EUR |
| 07.06.2026 - 20.06.2026 | 56.00 EUR |
| 21.06.2026 - 04.07.2026 | 71.00 EUR |
| 05.07.2026 - 22.08.2026 | 86.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 71.00 EUR |
| 30.08.2026 - 05.09.2026 | 56.00 EUR |
| 06.09.2026 - 30.09.2026 | 46.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 400 m |
| zee: | 400 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 80 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 350 m |
| tankstation: | 400 m |
| geldautomaat: | 350 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Branko Apartments offers a pleasant atmosphere in Baska on the island of Krk. The apartments are in a family house, which is surrounded by a fenced garden with barbecue, marble table and benches. Private parking is located in a fenced yard. All apartments are equipped.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Branko Kos |
| Adres: | Ante Starčevića 1 |
| Stad: | Baška - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 51 856539 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 7263239 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Branko"