Appartement Tara - Omišalj
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 605 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2+2 | 57 | 1 | 2 | 2 | 60-90 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 57 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 26.06.2026 | 65.00 EUR |
| 27.06.2026 - 09.07.2026 | 75.00 EUR |
| 10.07.2026 - 20.08.2026 | 90.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 2000 m |
| activiteiten: | 2500 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 1600 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 2000 m |
Overige informatie
The apartment on the ground floor of the house, in a quiet part of Omišalj. Parking. Distance from the beach - 5 minutes by walk.
In Omišalj you have peace,sunbathing,swimming and you can also enjoy active holidays.
rafting-distance 36km from Omišalj
zip-line -distance 11km from Omišalj
riding-distance 11km from Omišalj
300 km of marked hiking trail on the island of Krk
possability of organizing sea kazaking
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Karmela Pasarić |
| Adres: | Veli Kijec 57 |
| Stad: | Omišalj - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 9594 133 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Tara"