Appartement Gunga - Baška
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 685 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2+2 | 50 | 1 | 2 | 2 | 70-115 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Gunga" - The apartment is located in the very center of the city, 200 m from the beach. One-room apartment with an extra bed in the living room, air conditioning, SAT-TV, balcony. Terrace in the garden.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 17.05.2026 | 70.00 EUR |
| 18.05.2026 - 21.06.2026 | 75.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 80.00 EUR |
| 06.07.2026 - 12.07.2026 | 100.00 EUR |
| 13.07.2026 - 23.08.2026 | 115.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 07.09.2026 | 80.00 EUR |
| 08.09.2026 - 14.09.2026 | 75.00 EUR |
| 15.09.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 3+ persoon |
| Eindschoonmaak | 44.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Irena Barbalić Tironi |
| Adres: | Gruh 6 |
| Stad: | Baška - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV HUN |
| website: |


































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Gunga"