Appartement Malinska Vantacici - Malinska - Vantačići
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 616 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4 | 65 | 2 | 4 | - | 100-150 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Vantacici" - 2 bedrooms, 2 double beds, living room is separate, . TV, wifi, air conditioning, 1 parking space included in the price. Apartment on the 1st floor. The minimum number of days for a reservation is 7. We do not have space for a boat, Pets not allowed
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 120.00 EUR |
| 16.07.2026 - 23.08.2026 | 150.00 EUR |
| 24.08.2026 - 30.08.2026 | 120.00 EUR |
| 31.08.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 80 m |
| stads centrum: | 4500 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | m |
| apotheek: | 4500 m |
| tankstation: | 4500 m |
| geldautomaat: | 4500 m |
| postkantoor: | 4500 m |
| bushalte: | 4500 m |
Overige informatie
2 bedrooms, 2 double beds, living room is separate. TV, internet, air conditioning, 1 parking space included in the price. Apartment on the 1st floor. The minimum number of days for a reservation is 6. We do not have space for a boat or scooter, Pets are not allowed.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Filip |
| Adres: | Malinska, Vantačići bb |
| Stad: | Malinska - Vantačići - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |













































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Malinska Vantacici"