Appartementen Kastelan - Tri Zala, Korcula
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 595 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Kuća" - There are special places that you visit once and you always want to come back. We believe that our apartments and our Island are those special places. Tri Žala apartments - hidden from the city rush
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.11.2025 - 30.04.2026 | 400.00 EUR |
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 170.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 130.00 EUR |
| 01.11.2026 - 30.04.2027 | 400.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 7+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman" - There are special places that you visit once and you always want to come back. We believe that our apartments and our Island are those special places. www.apartmanikastelan.hr
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.11.2025 - 30.04.2026 | 200.00 EUR |
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 03.10.2026 | 70.00 EUR |
| 01.11.2026 - 30.04.2027 | 200.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 5+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 5000 m |
| winkel: | 1500 m |
| restaurant: | 1500 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 8000 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 9000 m |
| geldautomaat: | 5000 m |
| postkantoor: | 5000 m |
| bushalte: | 5000 m |
Overige informatie
"Tri Zala Bay" is situated 4 km from the City of Korcula. Nature harmony and tranquility are ideal getaway from everyday stress and rush. Near the destination there are three round rock beaches, by which the place got its name. Korcula offers almost everything for everyone, but August and October are reserved for surfers (Peljeski canal is on of the most famous canal for surfing in the world). Our offer is based on vacation house and two suites with a seaview, equipped with and outside bathroom and shower, located just near the sea.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ana Mateljan |
| Adres: | Tri Zala 917, Korcula |
| Stad: | Tri Zala, Korcula - Korcula |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | +385 20 311 222 |
| Mobiel: | +385 91 311 22 35 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Kastelan"