Appartement Kristina - Kneže
| A 7+1 | 08.07.2026-15.07.2026 |
|
700 EUR |
| A 7+1 | 08.06.2026-15.06.2026 |
|
560 EUR |
| A 6+2 | 15.06.2026-29.06.2026 |
|
1400 EUR |
| A 7+1 | 20.06.2026-30.06.2026 |
|
850 EUR |
| A 4 | 04.07.2026-11.07.2026 |
|
560 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 604 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 09.05.2026 - 23.05.2026 | 50.00 EUR |
| 24.05.2026 - 07.06.2026 | 65.00 EUR |
| 08.06.2026 - 29.06.2026 | 80.00 EUR |
| 30.06.2026 - 30.08.2026 | 90.00 EUR |
| 31.08.2026 - 14.09.2026 | 60.00 EUR |
| 15.09.2026 - 29.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 75 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 7 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 09.05.2026 - 23.05.2026 | 70.00 EUR |
| 24.05.2026 - 07.06.2026 | 90.00 EUR |
| 08.06.2026 - 28.06.2026 | 100.00 EUR |
| 29.06.2026 - 29.08.2026 | 135.00 EUR |
| 30.08.2026 - 14.09.2026 | 90.00 EUR |
| 15.09.2026 - 29.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 27.06.2026 | 120.00 EUR |
| 28.06.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 2000 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 10000 m |
| apotheek: | 9999 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Our apartments are located on the island of Korcula, 12 km from the town of Korcula, in the place named Kneze. We have 2 apartments on the first floor of a house. We are 150m from the sea, where we have almost a private beach, partly concrete, partly gravel.
The concrete part is with plastic deck chairs and shade. Also with dock for smaller ships.
Both apartments are air conditioned and have balcony.
Apartment for 4 persons has 2 bedrooms, 2 bathrooms, kitchen and dining room. Each room has a balcony overlooking the sea.
Apartment for 6 +2 persons has 3 bedrooms (two with three beds), 2 bathrooms, kitchen and dining room, 2 balconies.
There is a outdoor grill and 2 terraces with table and chairs for sitting.
We also offer half board (15 euros per person), the possibility of laundry, buying food in the morning, etc. In the vicinity you can rent a boat, bicycle, car, bike. From Korcula to visit Dubrovnik, island of Mljet (National Park) and many other places in the vicinity.
Our apartments are farfrom the center, so you can really relax from everyday stress.
Welcome!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Snježana Botica |
| Adres: | Kneže |
| Stad: | Kneže - Korcula |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20 710 644 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 421671 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Kristina"