Appartement Kasteleti - Kaštel Štafilić
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 579 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"ANE" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 01.06.2026 | 80.00 EUR |
| 02.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"MARE" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.07.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"TOMO" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 1300 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 150 m |
Overige informatie
The apartments are located 10 minutes walk from the sea. Apartments are equipped with everything needed and they are air-conditioned. There's a good connection to Split and Trogir. The apartments are suitable for families with children, there is a garden with a sandpit, swings and slide. Possibility of transfer to the airport.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jelena i Zdravko Ljubas |
| Adres: | Cesta dr. Franje Tuđmana 887 |
| Stad: | Kaštel Štafilić - Kastela |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385922094674 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 958376015 00385922094674 viber i wotcap |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |





































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Kasteleti"