Huis Petra op het strand - Ribarica
| A 4+2 | 18.05.2026-23.05.2026 |
|
320 EUR |
| A 4+2 | 16.05.2026-23.05.2026 |
|
530 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 663 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Top 1" - Apartment Top 1 is spacious with two bedrooms and a large living room. The kitchen has a kettle, coffee maker, toaster. Large balcony with sea view.We offer four electric bicycles for rent.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 95.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 130.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 150.00 EUR |
| 04.07.2026 - 28.08.2026 | 165.00 EUR |
| 29.08.2026 - 11.09.2026 | 145.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 60.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Top 2" - Apartment Top2 extremely comfortable with two bedrooms, two bathrooms, dining room and living room. The kitchen is equipped with a coffee machine, kettle, toaster and other dishes.We offer four electric bicycles for rent.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 95.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 130.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 150.00 EUR |
| 04.07.2026 - 28.08.2026 | 165.00 EUR |
| 29.08.2026 - 11.09.2026 | 140.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 60.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 15 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 4500 m |
| winkel: | 800 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 4500 m |
| dokter: | 4500 m |
| apotheek: | 4500 m |
| tankstation: | 4500 m |
| geldautomaat: | 800 m |
| postkantoor: | 4500 m |
| bushalte: | 4500 m |
Overige informatie
The house is located right by the beach and the apartments are fully equipped with all household appliances and equipment for sea sports: sup board. kayak.
We offer you a quiet and comfortable family holiday.
The location itself allows extensive possibilities for day trips. We offer four electric bicycles for rent.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Helena Balenovic |
| Adres: | Primorska 34 |
| Stad: | Ribarica - Karlobag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +38598676232 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38598676232 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |

























































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "House Petra on the beach"