Appartementen Matek - Ribarica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 633 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Kat" - The apartment is on the first floor, separated for yourself, three bedrooms, large terrace, living room, kitchen, bathroom with bath, barbecue, storage room, air conditioning, internet, free boat dock
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 6.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 6.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Prizemlje" - The apartment is on the first floor, separated for himself, two bedrooms, large terrace, living room, kitchen, bathroom with bath, barbecue, storage room, air conditioning, internet, electric kettle,
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 86.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 6.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 6.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 16 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio apa" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 45.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 55.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 20 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 4000 m |
| winkel: | 250 m |
| restaurant: | 250 m |
| activiteiten: | 4000 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 4000 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 4000 m |
Overige informatie
Ribarica / Karlobag, rent apartments, apartments are on each floor, separated for themselves, apartmans with three and four bedroom, large terraces on each apartment, living room, kitchen, bathroom with tub, barbecue, storage, use smaller boats and a free place for the boat, free parking place.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivanka Varoviæ |
| Adres: | Drvarica 33 |
| Stad: | Ribarica - Karlobag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 98 193 84 69 |
| Fax: | / |
| Mobiel: | +385 98 193 84 69 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |














































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Matek"