Appartementen Jure - Sućuraj
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 573 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"B" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 200 m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
In a quiet part of Sucuraj, 20 meters from the sea are located apartments Kod Jure. The city center is just 200 meters away, as well as the main town beach Česminica. We offer you two apartments on the second floor of the house. The apartments have large terraces with beautiful sea views, there is also a swing, air conditioning, wi-fi, TV (sat) and others. In the courtyard on the ground floor is a barbecue that guests can use. The owners organize boat trips to neighboring bays. You can park your car so that you can see it from the terrace apartments. For more information contact us.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jure Pjacun |
| Adres: | Donja banda 9 |
| Stad: | Sućuraj - eiland Hvar |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385989689020 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Jure"