Vila Palma - B88 apartments - Sv. Filip i Jakov
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 380 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | |||
| A4 | A4+1 | A6+2 | A6+2 |
| Oppervlakte in m2: | |||
| 51 | 58 | 113 | 113 |
| Aantal slaapkamers: | |||
| 2 | 2 | 3 | 3 |
| Hoogseizoen prijs (Eur/apart./day): | |||
| 86,25 | 93,75 | 135 | 135 |
| Laagseizoen prijs (Eur/apart./day): | |||
| 45 | 58 | 95 | 95 |
| Andere periode prijs (Eur/apart./day): | |||
| 75 | 88 | 120 | 120 |
Uitrustingen
| parkeerplaats | garage | ||
| aircondition | huisdieren toegestaan | ||
| wasmachine | TV-SAT | ||
| internet toegang | rooster | ||
| handdoeken | beddengoed | ||
| gebruik van de tuin | half pension mogelijk | ||
| zwembad | tennisbaan | ||
| betonnen strand | zandstrand | ||
| kiezelstrand | toeristenbelasting in de prijs |
Astanden
| strand: | 120 m |
| zee: | 120 m |
| stads centrum: | 120 m |
| winkel: | 75 m |
| restaurant: | 160 m |
| activiteiten: | 180 m |
| dokter: | 150 m |
| apotheek: | 150 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 220 m |
| bushalte: | 2000 m |
Overige informatie
Villa Palma - b88 apartments is a new, modern and luxurious house with a large yard / garden, providing a feeling of a memorable vacation. There is a barbecue in the yard with table and chairs. There are 8 parking spaces. It is ideal to rent the whole house as it has only four apartments, of which two apartments with an area of 103 m2 and can accommodate each 6 to 8 people. The beach is beautifully landscaped, has a playground, changing rooms, rental boats, beach volleyball, restaurants and bars ... The beach is very close, only 220m from the house. Shops are located approximately 100 m from the house. Big hypermarket is located 2 km away in Biograd. On the beach you can rent a boat or arrange organised boat trip to National Park Kornati. The city of Zadar is only 25 km away. Welcome dear guests!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Adriatik d.o.o. Varaždin |
| Adres: | Put Primorja 21 |
| Stad: | Sv. Filip i Jakov - Sv. Filip i Jakov |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 97 764 7611 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 97 764 7611 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA ESP HRV |
| website: |

































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Vila Palma - B88 apartments"