Mario apartman
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 797 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 5 | 95 | 3 | 5 | - | 90-145 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 95 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A5 apartma" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 25.06.2026 | 90.00 EUR |
| 26.06.2026 - 07.07.2026 | 105.00 EUR |
| 08.07.2026 - 24.07.2026 | 125.00 EUR |
| 25.07.2026 - 19.08.2026 | 145.00 EUR |
| 20.08.2026 - 30.08.2026 | 125.00 EUR |
| 31.08.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 120 m |
| zee: | 120 m |
| stads centrum: | 750 m |
| winkel: | 450 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 600 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 1100 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 800 m |
| bushalte: | 650 m |
Overige informatie
The house Mario is located in a residential neighborhood on the edge of town Filip i Jakov. Fully furnished for 5 persons. 3 bedrooms, 2 bathrooms, hall, fitted kitchen, 2 balconies, fireplace, covered parking. Peaceful and quiet location near the sea and other attractions.AKCIJA JUNE 45 EURA
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Maja Spehar Franic |
| Adres: | Put primorja 163 |
| Stad: | Sv. Filip i Jakov |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 99 224 3554 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 224 3554 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |







































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Mario apartman"