Appartementen Lucia@Laura - Turanj
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 869 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 100.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 115.00 EUR |
| 04.07.2026 - 04.10.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Geschikt voor gehandicapten
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 115.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 130.00 EUR |
| 04.07.2026 - 04.10.2026 | 155.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Eindschoonmaak | 40.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 32 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 11.05.2026 - 12.06.2026 | 100.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 115.00 EUR |
| 04.07.2026 - 04.10.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Eindschoonmaak | 40.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 42 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 120.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 140.00 EUR |
| 04.07.2026 - 04.10.2026 | 160.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Eindschoonmaak | 40.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 48 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 100.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 115.00 EUR |
| 04.07.2026 - 04.10.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman6" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 20.06.2026 | 160.00 EUR |
| 21.06.2026 - 01.11.2026 | 190.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 48 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman7" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 16.11.2025 - 12.06.2026 | 115.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 130.00 EUR |
| 04.07.2026 - 01.11.2026 | 155.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Internet | 3.00 EUR /dag |
| Verblijfsbelasting volwassene | 2.00 EUR /dag/persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman8" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 16.11.2025 - 12.06.2026 | 100.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 115.00 EUR |
| 04.07.2026 - 01.11.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Internet | 3.00 EUR /dag |
| Verblijfsbelasting volwassene | 2.00 EUR /dag/persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 800 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Apartments Lucia and Laura are located in two houses on the same plot of land, which leads you directly to the beach in front of the world-famous island of the heart - Galešnjak. The apartments have a sea view, are modernly furnished and have all the necessary amenities, such as air conditioning, a washing machine, a parking space...
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Frane Šariæ |
| Adres: | Jadranska cesta 151 - 149 |
| Stad: | Turanj - Sv. Filip i Jakov |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | + 385916300630 |
| Fax: | |
| Mobiel: | + 385 91 6300 630 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |
























































































































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Lucia@Laura"