Appartementen Liđa - Turanj
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 665 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 80 m |
| zee: | 80 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 80 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 80 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 100 m |
Contact
| Contactpersoon: | Melita Santini |
| Adres: | Ivana Merza 10 |
| Stad: | Turanj - Sv. Filip i Jakov |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 389 793 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 907 0246 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Liđa"