Appartementen Valbandon - Valbandon
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 638 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"crveni" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 26.03.2026 - 07.06.2026 | 50.00 EUR |
| 08.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 70.00 EUR |
| 13.07.2026 - 19.07.2026 | 90.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 100.00 EUR |
| 17.08.2026 - 23.08.2026 | 90.00 EUR |
| 24.08.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 06.09.2026 | 60.00 EUR |
| 07.09.2026 - 24.11.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"plavi" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 26.03.2026 - 07.06.2026 | 50.00 EUR |
| 08.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 70.00 EUR |
| 13.07.2026 - 19.07.2026 | 90.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 100.00 EUR |
| 17.08.2026 - 23.08.2026 | 90.00 EUR |
| 24.08.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 06.09.2026 | 60.00 EUR |
| 07.09.2026 - 24.11.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"doljnji" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 26.03.2026 - 07.06.2026 | 50.00 EUR |
| 08.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 70.00 EUR |
| 13.07.2026 - 19.07.2026 | 90.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 100.00 EUR |
| 17.08.2026 - 23.08.2026 | 90.00 EUR |
| 24.08.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 06.09.2026 | 60.00 EUR |
| 07.09.2026 - 24.11.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 700 m |
| zee: | 700 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 700 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 150 m |
Overige informatie
Parking for 4 cars in the yard. There is a barbecue and a playground for children (swing, slide, trampoline). When you stay 14 days or longer you get a free dinner. Arrivals on Saturday only, stay at least 3 nights.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Miroslav Gagulić |
| Adres: | Kuntrada 52, Valbandon |
| Stad: | Valbandon - Fazana |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 52 521 468 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 955286924 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG RUS HRV HUN |
| website: |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Valbandon"