Appartementen, Kamers - Crikvenica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 645 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4 | 90 | 2 | 4 | - | 80-180 | info |
| A 4 | 90 | 2 | 4 | - | 100-180 | info |
| Kamers: | |||
| K2+1 | K2+1 | ||
| Eigen badkamer: | |||
![]() |
![]() |
||
| Gebruik van keuken: | |||
![]() |
![]() |
||
| Hoogseizoen prijs (Eur/person/day): | |||
| 15 | 15 | ||
| Laagseizoen prijs (Eur/person/day): | |||
| 10 | 10 | ||
| Andere periode prijs (Eur/person/day): | |||
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Arya" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 07.04.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 16.06.2026 | 90.00 EUR |
| 17.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 160.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 180.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Adria" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 160.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 180.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 600 m |
| winkel: | 20 m |
| restaurant: | 600 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 600 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 600 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Apartment (6+2): 3 bedrooms, 3 bathrooms, 3 wc, kitchen, balcony, sat/tv, air-condition.
Apartment (3+2): 2 bedrooms, 2 bathrooms, kitchen, balcony, sat/tv, air-condition
Room (2+1): bathroom, wc, balcony, sat/tv, fridge.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Krešimir Mariniæ |
| Adres: | Hrusta 26, Crikvenica |
| Stad: | Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 916216985 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments, Rooms - Crikvenica"