Appartementen Novoselic
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 655 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 68 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 05.06.2026 | 109.00 EUR |
| 06.06.2026 - 10.07.2026 | 139.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 184.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 139.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 109.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 48 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 05.06.2026 | 89.00 EUR |
| 06.06.2026 - 10.07.2026 | 109.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 135.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 109.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 89.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 43 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A6" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 05.06.2026 | 89.00 EUR |
| 06.06.2026 - 10.07.2026 | 109.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 135.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 109.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 89.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 122 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A7" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 05.06.2026 | 179.00 EUR |
| 06.06.2026 - 10.07.2026 | 224.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 274.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 224.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 179.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 120 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 150 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Nenad Novoselic |
| Adres: | M. Muževiæa 146, Dramalj |
| Stad: | Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 410 530 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Novoselic"