Appartementen Seka - Selce
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 695 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Seka 3." -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.07.2026 | 80.00 EUR |
| 31.07.2026 - 18.08.2026 | 100.00 EUR |
| 19.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Seka 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 70.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Seka 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 90.00 EUR |
| 16.07.2026 - 29.07.2026 | 110.00 EUR |
| 30.07.2026 - 26.08.2026 | 130.00 EUR |
| 27.08.2026 - 01.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Martin" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 17.06.2026 | 55.00 EUR |
| 18.06.2026 - 09.07.2026 | 70.00 EUR |
| 10.07.2026 - 15.07.2026 | 75.00 EUR |
| 16.07.2026 - 19.08.2026 | 90.00 EUR |
| 20.08.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 400 m |
| zee: | 400 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 800 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 400 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 250 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
We have been renting for 20 years and we have had many satisfied guests who return every year. During the entire stay, we are available to guests, we offer a transfer to the airport Krk for a surcharge. Each apartment is air conditioned, has wifi and satellite TV. For more information contact us.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jasna Lonèariæ Kereša |
| Adres: | Rade Konèara 97 |
| Stad: | Selce - Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 91 783 5670 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 783 5670 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Seka"