Appartement More - Selce
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 885 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+2 | 45 | 2 | 4 | 2 | 75-190 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"More" - Newly furnished apartment in an excellent location only 40m from the sea and in the immediate vicinity of Hotel Marina, which has an accessible swimming pool, restaurant and cafe. Own parking space
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.03.2026 - 18.04.2026 | 75.00 EUR |
| 19.04.2026 - 07.06.2026 | 85.00 EUR |
| 08.06.2026 - 14.06.2026 | 95.00 EUR |
| 15.06.2026 - 21.06.2026 | 110.00 EUR |
| 22.06.2026 - 28.06.2026 | 130.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 150.00 EUR |
| 13.07.2026 - 16.08.2026 | 190.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 150.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 110.00 EUR |
| 14.09.2026 - 04.10.2026 | 85.00 EUR |
| 05.10.2026 - 01.11.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 40 m |
| zee: | 40 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 20 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 400 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
Apartment More, located in the second row to the sea - just 40 meters away. Apartment has a nice sea-view terrace, a kitchen, a comfortable bedroom with a double bed, a large living room with a sofa bed that can easily be converted into a double bed....
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Danijela Trboviæ |
| Adres: | Emila Antiæa 77 |
| Stad: | Selce - Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385992371531 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385992371531 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman More"