Appartement Lovor - Dramalj
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 580 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2+2 | 31 | 1 | 2 | 2 | 40-80 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 31 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Lovor" - Apt (31m˛) ground floor of a residential building. 450m to sea, near Thalassotherapy. BR (160x200), living room (sofa 75-150x200), full kitchen (microwave, coffee, toaster), AC, Wi-Fi, TV, terrace, 1 parking. Ideal for 2-3 adults or a family.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 29.05.2026 | 40.00 EUR |
| 30.05.2026 - 19.06.2026 | 50.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 60.00 EUR |
| 04.07.2026 - 10.07.2026 | 70.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 80.00 EUR |
| 22.08.2026 - 04.09.2026 | 70.00 EUR |
| 05.09.2026 - 11.09.2026 | 60.00 EUR |
| 12.09.2026 - 18.09.2026 | 50.00 EUR |
| 19.09.2026 - 31.10.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 7.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 450 m |
| zee: | 450 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Short stay: For stays up to 3 nights, the price is 30% higher.
Extra person: Additional guests pay 5–7 € per night, depending on the season.
Advance payment: A deposit of 30% of the total price is required to secure the booking.
Parking: One parking space is provided per apartment.
House Rules:
No outside guests (only registered guests are allowed).
Quiet hours: 22:00 – 07:00.
No pets allowed.
Contact
| Contactpersoon: | Ljerka Brdar |
| Adres: | Vukovarska 130 |
| Stad: | Dramalj - Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385915248712 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |






























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Lovor"