Direct at sea - POSTIRA
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 548 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 6+1 | 50 | 2 | 6 | 1 | 45-120 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"DIRECT AT" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.03.2026 - 26.04.2026 | 45.00 EUR |
| 27.04.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 80.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 90.00 EUR |
| 13.07.2026 - 19.07.2026 | 100.00 EUR |
| 20.07.2026 - 23.08.2026 | 120.00 EUR |
| 24.08.2026 - 30.08.2026 | 110.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 90.00 EUR |
| 14.09.2026 - 27.09.2026 | 70.00 EUR |
| 28.09.2026 - 28.03.2027 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 12.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 5 m |
| stads centrum: | m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 8000 m |
| geldautomaat: | 50 m |
| postkantoor: | 100 m |
| bushalte: | 196 m |
Contact
| Contactpersoon: | Jakov Koštić |
| Adres: | PORAT 23 |
| Stad: | POSTIRA - eiland Brac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38598667990 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER |
| website: | websites |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Direct at sea"