Saradela Huis - Blato
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 460 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 5 | 50 | 3 | 5 | - | 70-80 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Saradela" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 80.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 4000 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 4000 m |
Overige informatie
The house is located 25 meters from the sea with a large garden and a spacious terrace. 4 km from Blato and 40 km from Korčula. The house is located in the small settlement of Prigradica, far from the hustle and bustle, and is ideal for a quiet holiday. The proximity of one of the most beautiful towns in Dalmatia, Korčula, gives the possibility of evening trips and walks. The house consists of 2 bedrooms with a double bed and one bedroom with a single bed, as well as a kitchen and a bathroom. The bathroom is equipped with a shower and a washing machine. There is a covered parking lot and a large garden with a barbecue. The guest has two towels and bed linen at his disposal, which are changed once a week. The garden has an outdoor shower and a terrace with a view of the island of Hvar
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ante Žuvela |
| Adres: | Prigradica |
| Stad: | Blato - Blato – Korcula |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385919796747 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |






























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Saradela House"