Pera Appartementen - Prižba
| A 4+1 | 01.05.2026-15.05.2026 |
|
600 EUR |
| A 4+1 | 16.05.2026-30.05.2026 |
|
600 EUR |
| A 4+1 | 01.05.2026-15.05.2026 |
|
600 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 661 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"KATA apt." -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.11.2025 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 110.00 EUR |
| 16.07.2026 - 15.08.2026 | 130.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 5.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"DARA apt." -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 110.00 EUR |
| 16.07.2026 - 15.08.2026 | 120.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 80.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 5.00 EUR /dag |
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 25 m |
| zee: | 25 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 1000 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 7000 m |
| dokter: | 8000 m |
| apotheek: | 8000 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 8000 m |
| postkantoor: | 8000 m |
| bushalte: | 8000 m |
Overige informatie
There is a small pool for kids on our beach, and the pebble beach is 30 meters away. We offer a boat mooring. Possible excursions with hosts on the island or with the boat. Possible outdoors work in the olive fields in spring or autumn.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Katica Biljaković Franulović |
| Adres: | Prižba, Danca 18 |
| Stad: | Prižba - Blato – Korcula |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20 861 082 |
| Fax: | +385 20 861 082 |
| Mobiel: | +385 91 4698831 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER FRA HRV |
| website: | websites |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Pera Apartmani"