Villa Šesto
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 746 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman1" - Apartment for 4 people in the quiet Kumenat area. Perfect for families, only 200m from sandy and pebble beaches. Extra person charge: 10 €/night. A scenic 20-min seaside walk leads to Biograd center. Enjoy a peaceful and relaxing Mediterranean stay.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 100.00 EUR |
| 02.09.2026 - 01.10.2026 | 75.00 EUR |
| 02.10.2026 - 31.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman2" - Apartment for 4 people in the quiet Kumenat area. Perfect for families, only 200m from sandy and pebble beaches. Extra person charge: 10 €/night. A scenic 20-min seaside walk leads to Biograd center. Enjoy a peaceful and relaxing Mediterranean stay.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 100.00 EUR |
| 02.09.2026 - 01.10.2026 | 75.00 EUR |
| 02.10.2026 - 31.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 100.00 EUR |
| 02.09.2026 - 01.10.2026 | 75.00 EUR |
| 02.10.2026 - 31.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 100.00 EUR |
| 02.09.2026 - 01.10.2026 | 75.00 EUR |
| 02.10.2026 - 31.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 250 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2300 m |
| tankstation: | 2500 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Niko Šesto |
| Adres: | Portoruša 4, Kumenat |
| Stad: | Biograd |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 923314973 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |



















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Šesto"