Appartementen Josipa
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 771 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"STUDIO" - The apartment is fully furnished and ideal for beach lovers room and bathing.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 26.06.2026 | 50.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 60.00 EUR |
| 04.07.2026 - 18.08.2026 | 75.00 EUR |
| 19.08.2026 - 27.08.2026 | 60.00 EUR |
| 28.08.2026 - 03.09.2026 | 60.00 EUR |
| 04.09.2026 - 03.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 32 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"PETAR" - The apartment is located on the ground floor, is fully equipped and ready to use. For all those who love the beach and swimming this is the ideal apartment.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 1.00 EUR /dag/persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"LUKA" - Apartment "Luka" is equipped, in the courtyard parking and barbecue. Our apartments are ideal for all lovers of the sea and swimming.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 1.00 EUR /dag/persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 48 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"MARI" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 30 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 150 m |
| geldautomaat: | 50 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Apartments Toliæ are situated on an attractive location in Biograd, near Marina Kornati. The distance to the beach Bošana is only 100m. We offer 2 apartments. The price includes everything - tourist tax, air conditioning, parking, bed linen, final cleaning.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Marko Toliæ |
| Adres: | Zadarska 20, Biograd na moru |
| Stad: | Biograd |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 384 483 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 409 774 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG ITA HRV |
| website: |































































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Josipa"