Appartementen Gloria - Biograd na moru
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 761 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"br.5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"br.3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 13.07.2026 | 180.00 EUR |
| 14.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.12.2026 | 150.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"br.4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 180.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 31.10.2026 - 31.12.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"br.1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 170.00 EUR |
| 12.09.2026 - 31.10.2026 | 130.00 EUR |
| 01.11.2026 - 31.12.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 300 m |
| zee: | 300 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 150 m |
| apotheek: | 150 m |
| tankstation: | 150 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 300 m |
| bushalte: | 250 m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Glorija Fuzul |
| Adres: | Ante starèeviæa 7 |
| Stad: | Biograd na moru - Biograd |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 383 756 |
| Fax: | +23 23 384 271 |
| Mobiel: | +385 91 520 8893 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | GER RUS HRV |
| website: | websites |













































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Gloria"