Appartementen i Kamers Ivo - Bibinje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 519 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | |||
| A2+2 | A2+1 | ||
| Oppervlakte in m2: | |||
| 40 | 30 | ||
| Aantal slaapkamers: | |||
| 1 | 1 | ||
| Hoogseizoen prijs (Eur/apart./day): | |||
| 60 | 50 | ||
| Laagseizoen prijs (Eur/apart./day): | |||
| 45 | 30 | ||
| Andere periode prijs (Eur/apart./day): | |||
| 30 | 25 | ||
| Kamers: | Oppervlak m² | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|
| K 2+1 | 20 | 2 | 1 | op aanvraag | info |
| K 2+1 | 20 | 2 | 1 | op aanvraag | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Rooms" -
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Soba" -
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 20 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 200 m |
| apotheek: | 200 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 400 m |
Overige informatie
Renting a room and apartment in Bibinje, with air conditioning, private bathroom, wifi. The beach 50 meters away, from the center of Zadar it is only 7 km. New highway = good connections to the airport and other cities. Transfer possibility.
Contact
| Contactpersoon: | Dinko Sikirić |
| Adres: | Trg Sela Vrata 12 |
| Stad: | Bibinje - Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 261153 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 976440543 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | GER HRV |
| website: |






















Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani i Sobe Ivo"