Appartementen Vinko - Bibinje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 667 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio ap3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio ap4" -
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 5" -
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 200 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 300 m |
Contact
| Contactpersoon: | Danka Lisica |
| Adres: | Kraj punte 6a |
| Stad: | Bibinje - Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385918853942 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385918853942 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | GER HRV |
| website: |








































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Vinko"