Appartementen Denis - Bibinje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 859 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"ST-4 P" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 55.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 65.00 EUR |
| 16.06.2026 - 01.07.2026 | 70.00 EUR |
| 02.07.2026 - 11.07.2026 | 80.00 EUR |
| 12.07.2026 - 17.07.2026 | 100.00 EUR |
| 18.07.2026 - 10.08.2026 | 110.00 EUR |
| 11.08.2026 - 22.08.2026 | 100.00 EUR |
| 23.08.2026 - 02.09.2026 | 80.00 EUR |
| 03.09.2026 - 11.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"AP5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 16.07.2026 | 90.00 EUR |
| 17.07.2026 - 16.08.2026 | 120.00 EUR |
| 17.08.2026 - 24.08.2026 | 100.00 EUR |
| 25.08.2026 - 08.09.2026 | 80.00 EUR |
| 09.09.2026 - 01.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 5+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"AP3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 01.07.2026 | 60.00 EUR |
| 02.07.2026 - 10.07.2026 | 80.00 EUR |
| 11.07.2026 - 16.07.2026 | 65.00 EUR |
| 17.07.2026 - 12.08.2026 | 100.00 EUR |
| 13.08.2026 - 25.08.2026 | 80.00 EUR |
| 26.08.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 3+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"STUDIO" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 40.00 EUR |
| 16.06.2026 - 01.07.2026 | 50.00 EUR |
| 02.07.2026 - 13.07.2026 | 55.00 EUR |
| 14.07.2026 - 24.07.2026 | 70.00 EUR |
| 25.07.2026 - 09.08.2026 | 80.00 EUR |
| 10.08.2026 - 18.08.2026 | 65.00 EUR |
| 19.08.2026 - 11.09.2026 | 55.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 7.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"ST-4 K" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 55.00 EUR |
| 16.06.2026 - 01.07.2026 | 70.00 EUR |
| 02.07.2026 - 11.07.2026 | 80.00 EUR |
| 12.07.2026 - 23.07.2026 | 80.00 EUR |
| 24.07.2026 - 09.08.2026 | 110.00 EUR |
| 10.08.2026 - 18.08.2026 | 90.00 EUR |
| 19.08.2026 - 22.08.2026 | 80.00 EUR |
| 23.08.2026 - 02.09.2026 | 70.00 EUR |
| 03.09.2026 - 11.09.2026 | 70.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Antonija Mikuliæ |
| Adres: | Starine 11 |
| Stad: | Bibinje - Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38598424711 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |



































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Denis"