Appartementen Cvilužec
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 825 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 21.08.2026 | 85.00 EUR |
| 22.08.2026 - 06.09.2026 | 75.00 EUR |
| 07.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 21.08.2026 | 85.00 EUR |
| 22.08.2026 - 06.09.2026 | 75.00 EUR |
| 07.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 21.08.2026 | 85.00 EUR |
| 22.08.2026 - 06.09.2026 | 75.00 EUR |
| 07.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 21.08.2026 | 85.00 EUR |
| 22.08.2026 - 06.09.2026 | 75.00 EUR |
| 07.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 21.08.2026 | 85.00 EUR |
| 22.08.2026 - 06.09.2026 | 75.00 EUR |
| 07.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 75.00 EUR |
| 15.07.2026 - 21.08.2026 | 85.00 EUR |
| 22.08.2026 - 06.09.2026 | 75.00 EUR |
| 07.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 350 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 350 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 350 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 350 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 350 m |
| postkantoor: | 350 m |
| bushalte: | 250 m |
Contact
| Contactpersoon: | Ivan Cvilužec |
| Adres: | Trnji 17 |
| Stad: | Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 98 9783280 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Cvilužec"