Appartementen Bibanum - Bibinje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 825 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Bibanum 1" - A wonderful newly renovated luxury apartment with a view of the sea in the very center of the old village in Bibinje. Modernly decorated two rooms, bathroom, kitchen and dining room with an outdoor terrace facing the sea. Parking available according to av
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 120.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 150.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 180.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 170.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Bibanum 2" - Beautiful newly renovated apartment with sea view in the very center of the old village in Bibinje. Bedroom and living room with access to the balcony facing the sea, kitchen and toilet. All amenities and the beach nearby. Parking available according to a
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 80.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 150.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 2 m |
| stads centrum: | 1 m |
| winkel: | 10 m |
| restaurant: | 2 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 50 m |
| apotheek: | 50 m |
| tankstation: | 100 m |
| geldautomaat: | 10 m |
| postkantoor: | 150 m |
| bushalte: | 150 m |
Overige informatie
Pets are not allowed, house rules must be observed. We are at your disposal for any additional questions. During the summer months, various cultural and sports events, as well as concerts, are held in Bibinje.
Contact
| Contactpersoon: | Nina Sikiriæ |
| Adres: | Obala don Petra Španiæa |
| Stad: | Bibinje - Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 590 3502 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 590 3502 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Bibanum"