Appartement Marianna Bibinje - Bralići
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 622 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+2 | 65 | 2 | 4 | 2 | 80-120 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 25.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 1000 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 20 m |
Contact
| Contactpersoon: | Marijana Zivicnjak |
| Adres: | Ulica Kralja Petra Krešimira IV, 41 |
| Stad: | Bralići - Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 23261820 |
| Fax: | 0038523261820 |
| Mobiel: | 00385 91 5854835 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ITA HRV |
| website: |

































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Marianna Bibinje"