Vila Granić - Promajna
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1079 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A4+1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 79.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 98.00 EUR |
| 01.07.2026 - 07.07.2026 | 133.00 EUR |
| 08.07.2026 - 23.08.2026 | 143.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 133.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 96.00 EUR |
| 15.09.2026 - 30.09.2026 | 79.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 8.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 69.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 89.00 EUR |
| 01.07.2026 - 07.07.2026 | 123.00 EUR |
| 08.07.2026 - 23.08.2026 | 133.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 123.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 89.00 EUR |
| 15.09.2026 - 30.09.2026 | 69.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 95 m |
| zee: | 95 m |
| stads centrum: | 95 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 70 m |
| activiteiten: | 20 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 95 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 950 m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Vjekoslav Granic |
| Adres: | Prilaz obali 28 |
| Stad: | Promajna - Baska Voda |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385913331953 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385913331953 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |






























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Vila Granić"