Appartementen Ante Tolj - Promajna
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 833 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 8+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 6+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 47 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 300 m |
| zee: | 300 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 400 m |
Contact
| Contactpersoon: | Jadranka Tolj |
| Adres: | Vukovarska 11 Promajna |
| Stad: | Promajna - Baska Voda |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 97 701 7712 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV POL |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Ante Tolj"