Appartementen Filip Duće - Duće
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 725 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"GARDEN" - Brand new apartment with two separated rooms, dining room and bathroom. modern style very comfortable with the huge terasse in front
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 07.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APARTMAN1" - Comfortable apartment with 2 rooms, 2 bathrooms, separated kitchen and dining room and 3 balconies with sea view. Kitchen is equiped with all utulities and owen
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"APARTMAN2" - Comfortable apartment with 2 rooms, equiped kitchen and bathroom.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 07.05.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 15 m |
| zee: | 15 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 1000 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 400 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 700 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Comfortable house on the sandy beach with 7 apartments and 2 rooms perfect for family vacation. All apartments are equiped with air condition. Parking area is near the house and it's available for all quests free of charge
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Filip Škarica |
| Adres: | Poljička cesta 20 |
| Stad: | Duće - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 734 717 |
| Fax: | +385 21 734 717 |
| Mobiel: | +385 97 717 4317 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG |
| website: |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Filip Duće"